W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Głogowie
ul. Piotra Skargi 5, 67-200 Głogów
tel./fax: 76 835 35 66
e-mai: kontakt@pwsz.glogow.pl

Dziekanat uczelni czynny:
pon.–pt. 10:00 - 14:00
Podczas zjazdów dla studentów niestacjonarnych:
pt. 16:00 - 18:00
sb. 8:30 - 14:00
tel.:  76 832 04 21, 76 832 04 40

Biuro Rektora czynne:
pon. - pt. w godz. od 7:30 do 15:30

Sekretariat czynny:
pon. - pt w godz. od 7:30 do 14:30

Kontakt
Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Głogowie
ul. Piotra Skargi 5, 67-200 Głogów
tel./fax: 76 835 35 66
e-mai: kontakt@pwsz.glogow.pl

Dziekanat uczelni czynny:
pon.–pt. 10:00 - 14:00
Podczas zjazdów dla studentów niestacjonarnych:
pt. 16:00 - 18:00
sb. 8:30 - 14:00
tel.:  76 832 04 21, 76 832 04 40

Biuro Rektora czynne:
pon. - pt. w godz. od 7:30 do 15:30

Sekretariat czynny:
pon. - pt w godz. od 7:30 do 14:30

Administracja

XML

Treść

DZIAŁ KSIĘGOWOŚCI

mgr Magdalena Zarubajko, Kwestor
email: zarubajko@pwsz.glogow.pl
tel. 76 832 04 35
tel. kom. 883 923 900

KWESTURA

mgr Adamowicz Magdalena, Specjalista ekonomiczny
email: m.adamowicz@pwsz.glogow.pl
tel. 76 832 04 36

PEŁNOMOCNIK DS. OBRONNYCH


BIURO REKTORA

czynne od poniedziałku do piątku w godz. 7.30-15.30.

mgr Dorota Młot, starszy specjalista administracyjny
email: rektorat@pwsz.glogow.pl
tel/fax 076 835 35 82


RZECZNIK

Anna Włodarczyk, Rzecznik PWSZ w Głogowie
tel. 76 832 04 43
kom. 884 886 100
email: a.wlodarczyk@pwsz.glogow.pl

 
lic. Anna Łopuszko, specjalista administracyjny
email: a.lopuszko@pwsz.glogow.pl
tel. 76 832 04 34


SEKRETARIAT INSTYTUTÓW

mgr Monika Ciechelska, specjalista administracyjny
email: m.ciechelska@pwsz.glogow.pl
tel. 76 832 04 34


SEKCJA PŁAC

mgr Iwona Uchańska – specjalista ekonomiczny
email: januszewska@pwsz.glogow.pl
tel. 076 832 04 36


DZIAŁ GOSPODARCZO-TECHNICZNY

mgr Renata Pawlaczek, Kierownik Działu Gospodarczo-Technicznego
email: pawlaczek@pwsz.glogow.pl
tel. 76 832 04 44

Dominika Gorzelańczyk, starszy referent administracyjny
email: d.gorzelanczyk@pwsz.glogow.pl
tel. 76 832 04 44

mgr Urszula Rudnik – starszy specjalista administracyjny
email: rudnik@pwsz.glogow.pl
tel. 76 832 04 20, 76 835 35 66
fax 76 832 04 20, 76 835 35 66

Konserwatorzy:
Wiesław Dębski
Andrzej Kozakiewicz
tel. 76 832 04 48

Pracownicy gospodarczy:
Józefa Głowacka
Anna Grekel
Mariola Leśko
Mariola Podraza
Lidia Chołubek
Dorota Frejek

Portierzy:
Dorota Witkowska

Starsi portierzy:

Jolanta Książkiewicz
Barbara Durczak
Ewa Małecka
Marta Mach


SEKCJA IT

mgr inż. Marcin Wiśniewski, Administrator sieci
email: administrator@pwsz.glogow.pl
tel. 76 832 04 30

inż. Karol Kolano, Specjalista ds. informatyki
email: informatyk@pwsz.glogow.pl
tel. 76 832 04 31


DZIEKANAT

czynny: poniedziałek – piątek: 10.00-14.00

W czasie zjazdów dla studentów niestacjonarnych:

piątek 16.00-18.00, sobota 8.30-14.00


mgr Joanna Katulska
email: katulska@pwsz.glogow.pl
tel. 76 8320440

mgr Iwona Starczewska
email: starczewska@pwsz.glogow.pl
tel. 76 832 04 21
fax 76 832 04 21


STANOWISKO DS. ORGANIZACJI NAUCZANIA

mgr Marta Stachowiak, starszy specjalista ds. organizacji nauczania,
Sekretariat studiów podyplomowych
email: m.stachowiak@pwsz.glogow.pl
tel. 76 832 04 32


KADRY

mgr Anna Książkiewicz-Milkowska – Kierownik Działu osobowego
email: ksiazkiewicz@pwsz.glogow.pl
tel. 76 832 04 33
fax 76 832 04 33


BIURO PROJEKTÓW I WSPÓŁPRACY Z ZAGRANICĄ

mgr Anna Rżany – kierownik Biura Projektów
email: rzany@pwsz.glogow.pl
tel. 076 832 04 37

mgr inż. Grzegorz Machera – specjalista administracyjny
email: g.machera@pwsz.glogow.pl
tel. 076 832 04 37

Powiadom znajomego

Powiadom znajomego

* Pole wymagane